29.06.2015, 16:45

У Рівному проведуть казкотерапію

Проведуть заняття студенти «Школи волонтерів» психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету разом з дітками з особливими потребами.
30 червня 2015 року о 14.00 у відділі сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді (Київська, 18) в рамках реалізації проекту «Життя без обмежень», відбудеться групове заняття з казкотерапії «Казка про чарівні пригоди Шрека та його друзів» за участі дітей з особливими потребами.

Казкотерапія – це створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає малюку почуття впевненості і захищеності. У казках відображаються усі аспекти людського життя: проектуються моделі стосунків, визначаються цінності та ідеали, що сприяє формуванню духовно здорової, компетентної особистості. А обов’язковий «щасливий кінець» стає основним засобом цього виду арт-терапії, що допомагає дітям з особливими потребами позбутися страхів і комплексів.

У заході беруть участь:
діти з особливими потребами,
батьки,
студенти-волонтери РДГУ,
члени громадської організації «Кристал М».

Читати також:

У Рівному стартувала Відкрита ніч (ПРОГРАМА ЗАХОДІВ)

ВІДЕО: прем'єра кліпу "Люблю музей"
Щасливе Рівне