Рецепт щасливого життя [+ПОРАДИ]
До уваги випускників-2015, які вступатимуть на журналістику
1. Знайдіть людину, якій зможете відкрити свою душу.
Вже не одне дослідження показало, що щастя можна відкрити не в коротких розмовах, а в довгих задушевних бесідах. Тож наступного разу, коли зустрінетеся з друзями, поговоріть із ними про те, що наболіло. А якщо таких близьких товаришів ви не маєте, виконайте спочатку пункт 2.
2. Не бійтеся нових знайомств.
Якщо цікавитесь футболом, сходіть на найближчий матч і обов’язково познайомтеся з кимось. Обожнюєте слухати пісні улюбленого гурту? Знайдіть інформацію про найближчий їхній концерт у Вашому місті. Там ви безперечно знайдете своїх однодумців, які, можливо, у майбутньому стануть Вашими друзями. Знайомтеся з різними людьми, серед них обов’язково знайдуться ті, з якими ви захочете потоваришувати.
3. Цінуйте те, що маєте.
Бути щасливим значно легше, якщо ви вдячні життю за те, що маєте. Погляньте навколо: очевидно, ви вже маєте багато з того, чого колись хотіли, і цінуйте це, адже, можливо, у майбутньому у вас не буде такої можливості.
4. Усміхайтеся.
Учені стверджують, що, коли людина усміхається, її настрій підвищується, не залежно від того, щаслива вона чи ні. Люди, які під час болючих процедур усміхалися, говорили, що біль відчувається меншою мірою, ніж у тих, хто не виражав жодних емоцій. Отже, усміхайтеся і відкривайте для себе щастя!
5. Тримайтеся поближче до своїх рідних.
Відчуття того, що поряд завжди є близькі люди, значно підвищить ваш рівень щастя та покращить світосприймання.
6. Залишайтеся оптимістами в будь-якій життєвій ситуації.
Додайте у своє життя трохи щастя. Наприклад, відчуйте себе щасливим, якщо не потрапили в затор, коли їхали на роботу; якщо друг розповів смішний анекдот; усміхніться, якщо читаєте зараз ці рядки. Всі ці маленькі елементи буденності і творять Ваше щастя. Не відпускайте їх!
Пам’ятайте, що склянка наполовину повна. Якщо втратили роботу, отже, так мало бути, і це лише шанс знайти нову. Привчайте себе до того, що все у Вашому житті трапляється лише на краще!
7. Видаліть сторінку у соціальній мережі.
Не живіть віртуальним життям. Учені неодноразово доводили, що соціальні мережі зводять наше життя нанівець і приносять разом із собою почуття депресії. Очевидно, Ваші друзі не часто діляться на особистих сторінках про те, як вони втратили роботу чи ще щось на кшталт цього. За великим рахунком, вони розповідають тільки про свої успіхи. І коли ви переглядаєте їх записи, то ловите себе на думці, що у всіх все добре, і тільки у Вас з’являються негаразди в житті. Можливо, для Вас це буде нелегко, але, якщо вже не можете позбавитися від сторінки у “Facebook”, “Twitter” чи “Vk”, то відвідуйте її якомога рідше.
Бути щасливим не так то й важко, головне, цього прагнути. Пам’ятайте: щастя не прийде завтра або через рік, його потрібно творити вже зараз!
До теми:
Що робити, коли болить душа?
До уваги випускників-2015, які вступатимуть на журналістику
Національний університет "Острозька академія", Школа універсального журналіста, рецепти щастя
Скільки мандаринів можна з'їсти без шкоди для здоров’я?
Мандарини – це справжній смаколик зимового сезону, що асоціюється зі святковим настроєм і теплом. Але окрім приємного аромату і смаку, ці цитрусові мають багато корисних властивостей для організму.
переглядів: 156
Дзвінки через Wi-Fi: як рівнянам бути на зв’язку у разі відсутності мобільного покриття
Завдяки технології VoWiFi (Voice over Wi-Fi) жителі Рівненщини, як громадяни усієї України можуть здійснювати голосові дзвінки через Wi-Fi-мережу навіть там, де мобільне покриття недоступне.
переглядів: 164
Без черг та метушні: отримати "тисячу Зеленського" можна через Укрпошту
Укрпошта повідомляє про старт виплат «Зимової єПідтримки» – одноразової державної допомоги, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським для підтримки громадян у складний зимовий період з 4 грудня 2024 року.
переглядів: 185
Коли стригти волосся у грудні: місячний календар сприятливих і невдалих днів
Напередодні свят всі поспішають привести до ладу зовнішній вигляд. Коли ж варто записатись до майстра, щоб зміна образу вдалась і радувала вас?
переглядів: 221
Як приготувати смачний та корисний сніданок для дитини: знадобиться всього кілька інгредієнтів
Ці рецепти не тільки прості у приготуванні, але й забезпечать вашу дитину необхідними поживними речовинами для активного та здорового дня. Пам'ятайте, що смачний сніданок - це перший крок до здорового способу життя вашої родини.
переглядів: 1802