06.07.2015, 10:15
ДАІшники Рівненщини за червень склали півтисячі адмінпротоколів
Упродовж червня працівники Державтоінспекції проводили комплекс заходів під назвою «Автобус-2015».
Профілактична операція, насамперед, спрямована на виявлення та припинення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту щодо безпеки перевезень пасажирів автобусами, а також грубих порушень Правил дорожнього руху.
- За час проведення заходів працівники Державтоінспекції Рівненщини за порушення Правил дорожнього руху склали на водіїв понад 500 адміністративних протоколів, — повідомив начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. — Зокрема, виявлено 97 фактів порушення правил перевезення пасажирів понад встановлену кількість, зафіксовано 178 відхилень від визначеного маршруту, 32 факти керування автобусами, що своєчасно не пройшли обов’язковий технічний контроль, а також виявлено 27 порушень законодавства під час перевезення організованих груп дітей.
Варто зазначити, що за період проведення заходів працівники ДАІ краю виявили 42 технічно-несправних маршрутних транспортних засоби і сімох водіїв, які керували автобусами без ліцензійної картки. Інспектори ДАІ Рівненщини також зафіксували три факти керування автобусами водіями у стані алкогольного сп’яніння.
Разом із тим працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі здійснюватимуть контроль за безпечним перевезенням пасажирів та проводитимуть відповідні заходи для профілактики аварійності.
Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області
Читати також:
Рівненщина: на вихідних у ДТП загинуло 3 мотоцикліста
На Рівненщині ДАІ перевіряє пасажирський транспорт
Працівники ДАІ склали понад 150 протоколів на перевізників
- За час проведення заходів працівники Державтоінспекції Рівненщини за порушення Правил дорожнього руху склали на водіїв понад 500 адміністративних протоколів, — повідомив начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. — Зокрема, виявлено 97 фактів порушення правил перевезення пасажирів понад встановлену кількість, зафіксовано 178 відхилень від визначеного маршруту, 32 факти керування автобусами, що своєчасно не пройшли обов’язковий технічний контроль, а також виявлено 27 порушень законодавства під час перевезення організованих груп дітей.
Варто зазначити, що за період проведення заходів працівники ДАІ краю виявили 42 технічно-несправних маршрутних транспортних засоби і сімох водіїв, які керували автобусами без ліцензійної картки. Інспектори ДАІ Рівненщини також зафіксували три факти керування автобусами водіями у стані алкогольного сп’яніння.
Разом із тим працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі здійснюватимуть контроль за безпечним перевезенням пасажирів та проводитимуть відповідні заходи для профілактики аварійності.
Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області
Читати також:
Рівненщина: на вихідних у ДТП загинуло 3 мотоцикліста
На Рівненщині ДАІ перевіряє пасажирський транспорт
Працівники ДАІ склали понад 150 протоколів на перевізників
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: OGO.uaПереглядів: 2432Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 143
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 131
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 164
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 276