Рівненські освітяни розповіли про правила вступу до ВНЗів у 2015 році
10 липня на Рівненщині стартує вступна кампанія 2015
Ще однією цьогорічною відмінністю є пріоритетність заяв на навчання бакалаврів денної форми за державним замовленням. Тобто, абітурієнт може подавати усього 15 заяв – по три заяви у п’ять навчальних закладів. При цьому потрібно вказати пріоритетність кожного з них стосовно інших, використовуючи числа від 1 до 15, де «1» означає найвищу пріоритетність. Одним словом, абітурієнт повинен самостійно оцінити власні сили та подати документи на вступ до того закладу, де він хоче навчатися.
Вступ 2015: в РДГУ змінився перелік сертифікатів ЗНО
Разом з тим, освітяни Рівненщини розповіли про вступну кампанію для осіб, що звільнені з військової служби. Так, демобілізованих прийматимуть до ВУЗів без складання ЗНО, а за результатами іспитів до цих закладів.
Загалом, за інформацією заступника начальника обласного управління освіти Петра Коржевського, цьогороку на Рівненщині повну загальну середню освіту отримали понад 9 тисяч випускників, базову загальну середню освіту - більше 13 тисяч учнів. Для них проводять зовнішнє незалежне оцінювання. Для його проходження в області зареєструвалося понад одинадцять тисяч учасників. Додаткова сесія ЗНО для тих, хто не зміг взяти участь в основній сесії тестування, відбувається з 30 червня по 9 липня.

Човни, бограч і благодійність для ЗСУ чекатимуть відвідувачів Оствиці з 15 до 17 серпня

Парк історичної реконструкції запрошує рівнян провести час з користю та допомогти армії.
переглядів: 231
Рівненська облрада домоглася свого: ювілей князя Василя-Костянтина Острозького святкуватимуть в усій Україні

Пропозиція Рівненської обласної ради щодо відзначення 500-річчя з дня народження князя Василя-Костянтина Острозького на державному рівні у 2026 році отримала широку підтримку.
переглядів: 434
Сарненська громада планує майбутнє без сміття

У Сарненській громаді розпочалися системні кроки до впорядкування поводження з відходами: офіційно стартувала розробка Місцевого плану управління відходами — документа, який визначатиме стратегію громади у сфері сортування, переробки й утилізації сміття на найближчі роки.
переглядів: 206
Жителю Рівненського району загрожує до 10 років в'язниці за смертельне побиття діда

На Рівненщині трагічний конфлікт у родині завершився смертю 69-річного чоловіка. Як повідомили у поліції, інцидент стався у травні цього року в селі Горбаків, де під час сварки 24-річний онук завдав своєму дідові кілька ударів по голові.
переглядів: 328
На Рівненщині виділено 119 млн грн на підготовку навчальних закладів до зими

На Рівненщині розпочалася активна підготовка освітніх закладів до роботи в осінньо-зимовий період. На нараді, проведеній з керівниками районів та представниками освітньої галузі, було обговорено ключові питання та виділено значні кошти для проведення необхідних робіт.
переглядів: 297
Реклама