11.07.2015, 14:00

ОДЕК оформив путівку до фіналу Чемпіонату України серед аматорів

У п'ятому турі другого етапу Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ОДЕК із Оржева в гостях розійшовся миром із представником Чернігівщини - «Авангардом» із Корюківки. Нічия 2:2 гарантувала представнику Рівненської області участь у фінальному етапі змагань.
Щодо самої гри, то першими рахунок у зустрічі відкрили господарі поля на 38-ій хвилині з пенальті. В другому таймі дубль форварда оржівців Віктора Газицького (нападник відзначився на 60-ій хвилині з гри та на 65-ій хвилині з одинадцятиметрового) вивів гостей уперед – 2:1.

Проте в кінцівці зустрічі «Авангард» спромігся звести гру до нічиєї, провівши гол на третій компенсованій хвилині – 2:2.

Таким чином, ОДЕК після 5 турів на другому етапі має у власному активі 10 очок та посідає четверте (прохідне) місце у групі А – переглянути турнірну таблицю.

Останній свій поєдинок на цьому етапі оржівці проведуть на виїзді проти «Єдності» з Плисок (Чернігівська область) в середу, 15 липня.

Аматорський чемпіонат України: ОДЕК «технічно» розібрався з «Колосом»

Аматорський чемпіонат України: ОДЕК розійшовся миром з «Єдністю»