12.07.2015, 16:00

"Правий Сектор" безстроково пікетуватиме УМВС у Рівному

Фото facebook Мустафа Наєма

Бійці 10-го ЗБАТ ДУК ПС та активісти "Правого Сектору" Рівненщини розпочинають безстрокову акцію пікетування Рівненського обласного УМВС проти свавілля бандитів та злочинців в погонах та їх злочинних дій в Мукачево.
На слуху всіх ЗМІ та населення України - стрілянина, яка сталася 11 липня у місті Мукачево. Ситуацію оцінюють та описують по-різному. Враховуючи той факт, що там задіяні представники "Правого сектору", то і рівненська організація зреагувала на події.

Рівненський "Правий сектор" про стрілянину в Мукачево

ПС Рівненщини оголосив у Рівному безстрокову акцію протесту. Активісти безстроково збираються пікетувати УМВС України в Рівненській області.

Про акцію на своїй сторінці фейсбук ПС пише таке:

"Від сьогодні, 12 липня 2015 року, з 13:00 бійці 10-го ЗБАТ ДУК ПС та активісти "Правого Сектору" Рівненщини розпочинають безстрокову акцію пікетування Рівненського обласного УМВС проти свавілля бандитів та злочинців в погонах та їх злочинних дій в Мукачево. До Міністра внутрішніх справ України буде передане відповідне звернення.
Лідер "Правого Сектору" на Рівненщині Роман Коваль зазначив:
- На протязі довгого часу Закарпаття тероризувалося бандитами Балоги, Шуфрича, Медвичука, Ланьо. Вони контролювали весь бізнес, митниці, нафто і газопроводи, бази відпочинку і т.д.Дехто з них працював в форматі створення так званої Карпатської Русі, де звучали заклики до сепаратизму. Сьогодні коли з війни повертаються хлопці і бачать те саме г... при владі, в них загострене почуття справедливості. За що боролися? За те щоб ті ж паразити тебе мали ні защо! Єдиним впливовим аргументом проти цієї нечисті є автомат Калашнікова.Більше вони нічого не розуміють. Це як останній аргумент.І як би зараз нас не називали порошенки, яценюки, авакови, ці хлопці зробили так як мали зробити воїни. А владі і народу потрібно зрозуміти, що є сила, яка сьогодні може захистити не тільки себе але й всю Україну.Смерті наших побратимів аукнуться дуже багатьом колишнім і теперішнім владоможцям. Терпець вривається. Якщо сьогодні прольється ще хоч капля крові наших братів, вся відловідальність ляже на керівництво держави і силовиків. Ми готові до любого сценарію. Разом пліч-о-пліч до перемоги над режимом внутрішньої окупації! СЛАВА УКРАЇНІ!
"
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ