Рівненська художня школа носитиме ім'я Анатолія Мартиненка
Помер відомий рівненський художник Анатолій Мартиненко
ДОВІДКОВО
Він народився в 1940 році у місті Дружківка, що у Донецькій області. Закінчив Дніпропетровське художнє училище, після якого працював викладачем, а згодом і директором Рівненської дитячої художньої школи. Написав близько пів тисячі робіт. Заслужений працівник культури України, член Національної спілки художників України.
Остання картина рівненського художника Анатолія Мартиненка
Помер художник у лікарні від тяжкого запалення легень. Останній час він перебував у комі.

художня школа, Рівненська художня школа, художник, Анатолій Мартиненко
На Дубенщині сталася смертельна ДТП: одна людина загинула, двоє – травмовані

Сьогодні, 30 березня, близько 14:30 на трасі «Київ-Чоп» у селі Привільне сталася дорожньо-транспортна пригода, унаслідок якої загинула жінка, ще двоє осіб отримали травми.
переглядів: 91
Громади з Рівненщини підтримують громаду на Сумщині

Повчанська та Тараканівська громади з Рівненщини готові приймати на канікулах дітей із деокупованої Новослобідської громади на Сумщині, а також надавати допомогу місцевим жителям у разі примусової евакуації.
переглядів: 87
Рівненський "Верес" чекає матч проти "Полісся" у чвертьфіналі Кубка України

Рівненський "Верес" знову боротиметься за місце у півфіналі Кубка України.
переглядів: 130
Де у квітні працюватимуть виїзні бригади гінекологів

У квітні мобільна акушерсько-гінекологічна бригада перинатального центру відвідає 15 населених пунктів області, щоб жителі мали змогу пройти необхідне обстеження без потреби їхати до Рівного.
переглядів: 212