24.07.2015, 09:00

Рівненському аеропорту відшкодували майже 700 тис. грн.

За результатами розгляду господарським судом міста Києва позову прокуратури Рівненщини в інтересах держави в особі ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» постановлено стягнути на користь останнього 643 тис грн.
Вказану суму одне із столичних товариств заборгувало за надані рівненським обласним комунальним підприємством згідно укладеного договору послуги з аеропортового обслуговування повітряних суден.

Крім того, 13.07.2015 господарський суд Рівненської області задовольнив позовні вимоги прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської обласної ради та ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» до місцевого підприємця. Винесено рішення про розірвання з ним двох договорів оренди та повернення у комунальну власність приміщення гаража та території автостоянки загальною вартістю 378 тис. грн. Підприємець також заплатить аеропорту 35 тис. грн. боргу з орендної плати.

Таким чином, органи прокуратури Рівненської області шляхом реалізації представницьких повноважень вжили заходи до відшкодування на користь ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» майже 700 тис. грн.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також:

Сьогодні знову вирішуватимуть, хто вкрав гроші Рівненського Євромайдану

Рівненському аеропорту відшкодують 1,5 млн грн.
Щасливе Рівне