Веломаршрути Рівненщини: Угільці - Бугрин - Башине - Томахів
Автор фото та мандрівник Юрій Ойцюсь поїздкою вражений. У своєму коментарі до подорожі він зазначив "Цього разу відвідали два цікавих місця, а точніше дерева - Угілецьку тополю та Башинський дуб. Найстаріший екземпляр дерева серед тополь Європи та України. Дуб молодший, але теж старий та гарний. Багато купались!".

Яку погоду чекати на Рівненщині сьогодні

На Рівненщині очікують дощ, грози та сильний вітер.
переглядів: 12
На Рівненщині депутатку підозрюють у приховуванні майна на 7,8 млн грн у декларації

Депутатці однієї з селищних рад Рівненської області повідомили про підозру у декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, жінка приховала у деклараціях за 2022 та 2023 роки майно на суму понад 7,8 млн грн.
переглядів: 314
Рівненщину завтра накриє вітер та дощі

13 березня 2025 року на Рівненщині очікується хмарна погода з проясненнями. Вдень можливі короткочасні дощі, місцями з грозами. Вночі та вранці очікується слабкий туман. Сильний південний вітер з поривами до 20 м/с, оголошено жовтий рівень небезпеки.
переглядів: 273
Трагедія на Костопільщині: з річки Замчисько дістали тіло чоловіка

Сьогодні зранку, 17 березня, у місті Костопіль рятувальники дістали з річки Замчисько тіло чоловіка 1960 року народження. Трагедія сталася поблизу вулиці Сарненської.
переглядів: 249
На Рівненщині зафіксовано випадок сказу у домашньої кішки

У селі Висоцьк Сарненського району підтверджено випадок сказу у домашньої кішки. Про це повідомили в Сарненській районній державній адміністрації.
переглядів: 239