На Рівненщині виявили 10 кг марихуани та плантації коноплі [+Фото]
28 липня правоохоронці помітили чоловіка, який пересувався по лісосмузі із наповненими сумками. Побачивши працівників міліції, він відразу почав втікати в ліс, однак заплутався в кущах та високій траві.

Під час огляду сумок правоохоронці вилучили майже десять кілограмів готової до вживання марихуани, блокнот із записами щодо сортів конопель, карти їх розміщення і вирощування, рукавички та ножиці, що використовувались для заготівлі дурман-зілля.


Міліціонери з’ясували за записами зловмисника, що в травні в лісовій глибинці на п’яти торф’яних плантаціях він незаконно вирощував понад дві сотні кущів конопель. У ході огляду із зазначеного місця вилучили 188 рослин, зразки яких відправили для проведення експертизи. Плантації з наркотиками добре оброблялись, кожна з них мала свій відповідний сорт, назви яких зазначено у записах та продубльовано табличками поблизу вирощених рослин. Коноплі систематично поливались та оброблялися від шкідників.

— За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за статтею 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та статтею 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України, — зазначив начальник ВБНОН УМВС України в Рівненській області Ігор Крутій. — Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк до восьми років.

За матеріалами СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Читати також:
Засудженим передали наркотики у запальничці
Рівненщина: до в'язниці передавали наркотики в цигарках [+Фото]
Рівненщина: завдяки собаці знайшли наркотики

В Україні спростять сплату штрафів для військовозобов'язаних через застосунок "Резерв +"

В Україні планують спростити процедуру сплати штрафів за неоновлення оновлення даних для військовозобов'язаних.
переглядів: 23
У Костополі демонтували незаконні тимчасові споруди

У Костополі прибрали самовільно встановлені тимчасові споруди – магазин косметики Вабиш на вулиці Новій, 1Є та мобільну кав'ярню на парковці перед «Сільпо».
переглядів: 147
У Рівному водійка Renault знесла електроопору

Учора на вулиці Захисників Маріуполя сталася ДТП – водійка автомобіля Renault втратила керування та врізалася в електроопору.
переглядів: 185
Яку погоду чекати на Рівненщині сьогодні

На Рівненщині очікують дощ, грози та сильний вітер.
переглядів: 183
На Рівненщині депутатку підозрюють у приховуванні майна на 7,8 млн грн у декларації

Депутатці однієї з селищних рад Рівненської області повідомили про підозру у декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, жінка приховала у деклараціях за 2022 та 2023 роки майно на суму понад 7,8 млн грн.
переглядів: 352