04.08.2015, 11:30

З початку року жителі Рівненщини сплатили 35 млн грн військового збору

Фото vlasno.info

На потреби українського війська з доходів жителів Рівного сплачено
майже 35 мільйонів гривень військового збору
З початку року для забезпечення обороноздатності країни з доходів жителів Рівного у держбюджет перераховано 34,7 млн. грн. військового збору. Зокрема, у липні на потреби українського війська сплачено 5,5 млн грн цього платежу.

За словами заступника начальника ДПІ у м.Рівному Валентина Германа, фактичні надходження військового збору в обласному центрі цього року на понад шість мільйонів гривень перевищують очікувані показники – і це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців міста та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії.

Податківці Рівного нагадують, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Читати також:

Статус учасника бойових дій отримали 55 тис. бійців АТО

Сарненський "койот" очолив спецрозділ у зоні АТО [+ІНТЕРВ'Ю]
Щасливе Рівне