10.08.2015, 17:45

Платники податків Рівненщини отримали майже 4 тисячі електронних цифрових підписів

Електронні цифрові підписи дають змогу платникам податків подавати звітність в електронній формі та забезпечують суб’єктам господарювання ряд переваги.
Про це повідомили з ГУ ДФС у Рівненській області .

Що загрожує рівнянам за невчасну реєстрацію податкових накладних

Переваги подачі звітності в електронній формі:

1. Економію ресурсів та часу.

Ведення електронного документообігу на підприємстві істотно зменшує обсяги паперової бухгалтерської документації, економить час співробітників і витрати підприємства, повязані з укладанням договорів, оформленням платіжних документів, та їх пересиланням. Документи можуть бути підписані електронним цифровим підписом (далі – ЕЦП) і передані за призначенням протягом декількох секунд.

2. Простота і зручність використання.

Використання ЕЦП доступне будь-якій людині незалежно від рівня володіння персональним компютером, освіти та роду занять.

3. Конфіденційність інформації.

Конфіденційність інформації (неможливість доступу до неї будь-якої особи, що не володіє секретним кодом) забезпечується завдяки надійним криптографічним перетворенням.

4. Безпека інформації.

Безпека використання ЕЦП гарантується тим, що надійні засоби, які використовуються для роботи з ЕЦП, проходять експертизу у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.

5. Можливість ведення електронного документообігу з державними структурами.

Зручність використання ЕЦП при обміні даними з усіма міністерствами, відомствами, при поданні звітності у будь-які контролюючі органи, що приймають звіти в електронній формі на території України.

6. Ведення ділових відносин на сучасному рівні.

Використання ЕЦП істотно прискорює проведення будь-яких комерційних операцій і виключає необхідність додаткових зустрічей і багатогодинних переговорів.

Оформити субсидію тепер ще простіше

Повна інформація щодо порядку надання звітності в електронному вигляді розміщена на офіційному порталі Державної фіскальної служби України на головній сторінці у розділі "Електронна звітність" (електронні сервіси) за електронною адресою: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/.
Щасливе Рівне