У Рівному судитимуть рівнянку, яка займалася звідництвом
Місця для зустрічей обирали клієнти. За потреби жінка сама прибувала у обумовлене «гніздечко» або ж присилала замість себе ставленицю. «Тарифікація» послуг варіювалась від тисячі до двох тисяч гривень.
Жінці повідомили про підозру та скерували матеріали провадження до суду. Щоправда, свою вину у вчиненні інкримінованих їй злочинів, фігурантка так і не визнала.
На розгляд Феміди скеровані кримінальні провадження за частиною 1 статті 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) та частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво). Санкції статей передбачають обмеження або позбавлення волі на строк до п’яти років.
За матеріалами СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Читати також:
У Рівному викрили повій та жінку, яка займалась звідництвом для розпусти
На Рівненщині виявили бордель

Прогноз погоди на 10 липня у Рівному: чого чекати

У Рівному 10 липня небо буде повністю вкрите хмарами, а протягом усього дня очікуються сильні дощі. Температура повітря коливатиметься від +14° вранці до +19° вдень, ввечері похолодає до +17°.
переглядів: 60
Ветеранів на Рівненщині працевлаштовуватимуть у поліцію

На Рівненщині демобілізованих ветеранів планують залучати до роботи у підрозділах системи МВС.
переглядів: 66
У Рівному запрацював кол-центр Міської лікарні

У Рівному розпочав роботу кол-центр комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня № 2» Рівненської міської ради.
переглядів: 94
Петиція про присвоєння звання Героя України Олесю Самчуку з Рівненщини набрала понад 25 тисяч голосів

Станом на 9 липня петиція щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) рівнянину Олесю "Каркаде" Самчуку набрала понад 25 тисяч голосів.
переглядів: 241
На Рівненщині під час руху загорівся автомобіль

Сьогодні, 9 липня, поблизу села Крупець у Дубенському районі сталася автопожежа — автомобіль загорівся просто посеред дороги під час руху.
переглядів: 147