На Рівненщині звільнили водія, який не хотів перевозити героя АТО
«Це моє перше доручення від Віталія Чугуннікова, виконання якого було справою честі для мене. Буквально на днях надійшло ще одне таке звернення вже від Здолбунівської РДА, що водій «Рівне-Українка» також відмовив учаснику АТО. Плануємо викликати його для співбесіди», - розповів Федір Мисюра.
Нагадаємо, Віталій Чугунніков передав новопризначеному начальнику управління інфраструктури скаргу від учасника АТО на відмову з боку водія надати пільговий проїзд та попросив у найкоротші терміни розібратися в цій ситуації.
На переконання керівника облдержадміністрації, сьогодні вкрай важливо забезпечити виконання усіх соціальних гарантій для цієї категорії громадян. Адже саме завдяки цим людям ми ще втримуємо ворога та зберігаємо цілісність держави.

звільнення, герой АТО, перевізник, Федір Мисюра, Рівненська обласна державна адміністрація
Дві кандидатки від Рівненщини претендують на престижну премію Верховної Ради України

Цьогоріч процедура висунення кандидатів на щорічну премію Верховної Ради України для педагогічних працівників виявилася значно простішою, ніж торік.
переглядів: 229
Серед звільнених з полону семеро рівненчан

Серед звільнених сьогодні з полону українських військовослужбовців є і 7 наших земляків з Рівненщини.
переглядів: 268
На Дубенщині депутата обвинувачують у неподанні декларацій

Прокурори Дубенської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно депутата однієї з громад Дубенщини, якому інкримінують умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
переглядів: 203
Рівне попрощається з Євгенієм Шаповалом — Героєм, який віддав життя за Україну

Ще одна гірка втрата для Рівного — у бою за Україну загинув Євгеній Шаповал. Йому було лише 31 рік.
переглядів: 221
Рівне прощається з двома Героями – Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею

Обидва мужньо боролися за свободу й незалежність України, віддавши найдорожче — своє життя.
переглядів: 212