24.08.2015, 09:30

Як на Рівненщині відзначатимуть День Незалежності

24 серпня 2015 року Україна відзначає 24-річчя Незалежності. Які громадські акції та святкові заходи відбуватимуться у Рівному та в районах області - читайте у нашій підбірці.
День Незалежності у Рівному розпочнеться о 08:00 з Божественої Літургії та молебню за Україну у Свято-Покровському соборі та храмах міста. О 10:45 відбудетться покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну» на майдані Магдебурзького права. О б 11:00 на майдані Незалежності пройде урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, далі - спільний молебень за Україну та урочисте віче з нагоди Дня Незалежності України. На багатьох майданчиках міста проходитимуть різноманітні мистецькі акції, виставки, концерти.

О 21:45 на майдані Незалежності - міська акція «Заспіваймо Гімн України разом!».

Завершить святкування о 22:00 виконання Державного Гімну України.

ПОВНА ПРОГРАМА ЗАХОДІВ НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У РІВНОМУ

У смт Квасилів Рівненського району - урочисте відкриття на приміщенні Квасилівського НВК «Школа-ліцей» меморіальної дошки учасника АТО Олександра Суліцького. Початок об 11:30.

О 15.00 у с. Бригадирівка Радивилівського району відбудеться освячення пам’ятника жителю Радивилівського району, загиблому учаснику АТО Івану Сові.

У місті Здолбунові 24 серпня відбудеться громадська акція «Вся родина у вишиванках». Найчисельніша родина, яка прийде на свято у вишиваному одязі, отримає подарунок.

У місті Дубно для маленьких велосипедистів віком від 3 до 8 років влаштують патріотичний велопробіг «РоверОК». Дрес-код – одяг з патріотичною символікою. Маршрут велопробігу: вул. Замкова — майдан Незалежності. Початок — о 18.00.

Рівне залишиться без параду вишиванок на День Незалежності

У Кузнецовську проведуть парад вишиванок

Як у Радивилові святкуватимуть День Незалежності

Які подарунки очікують рівнян у вишиванках на День Незалежності

24 серпня вшановують Преподобного, який жив на Рівненщині

24 серпня у Києві пройде Марш Незалежності

Свята, пам’ятні дати у серпні 2015

Всеукраїнські фестивалі у серпні 2015 [Анонс]
Щасливе Рівне