25.08.2015, 08:00

Аграріям Рівненщини держава повертатиме гроші по кредитах

115 мільйонів гривень взяли кредитів аграрії Рівненщини. Ці кошти сільгоспвиробники витратили на закупівлю палива, насіння, міндобрив, засобів захисту рослин, кормів та ветпрепаратів, молодняку тварин та птиці, обладнання для ферм, енергоносіїв та оплати послуг. 
Частину відсотків за використання кредитів, наданих комерційними банками сільгоспвиробникам, повертатиме держава. Це передбачено державною програмою "Фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів".

Рівненщина перевиконала бюджет

Проте така компенсація надаватиметься на конкурсній основі. Для цього при Рівненській облдержадміністрації створили конкурсну комісію.
Тож, аби отримати право на компенсацію по кредиту, позичальники до конкурсних комісій повинні подати заявку та документи: копію кредитного договору між позичальником та кредитором, довідку про банківські реквізити позичальника, виписку банку-кредитора про отримання позичальником кредиту, копію фінансової звітності за останній рік, довідку про відсутність заборгованості з податків.

На Рівненщині збирають гречку й починають сіяти ранні озимі

Комісія працює за адресою: Рівне, майдан Просвіти, 1, кімната 221А.
Телефон для довідок: (0362) 22 59 69.
Щасливе Рівне