28.08.2015, 14:05

«Кардинал» драматично поступився у другому поєдинку Кубка Львівщини [+Відео]

Рівненський «Кардинал» програв свій другий матч на турнірі «Кубок Львівщини 2015». Щоправда, на відміну від стартового поєдинку, рівненчани змогли нав'язати боротьбу «Спортлідер+» і, навіть, виграти перший тайм.
У зустрічі проти клубу з Хмельницького «Кардинал» пропустив першим, проте зумів до перерви не тільки відігратися, але й вийти уперед з рахунком 3:1.

Проте в другому таймі «Спортлідер+» вдався до гри в п’ять польових гравців, що й дозволило йому в підсумку переломити хід гри та здобути перемогу. За рахунку 3:4 «Кардинал» також вирішив «зняти» голкіпера, проте цей маневр не приніс бажаного результату – хмельницькі футзалісти двічі скористалися помилками візаві і вразили порожні ворота, довівши перевагу у рахунку до трьох м’ячів – 3:6.

Після цього хмельницький клуб довів гру до логічної перемоги з результатом 9:4.

«Спортлідер+» (Хмельницький) – МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 9:4 (1:3)

Голи: Михайленко (3), Мартинюк (3), Калуков (2), Фетько (1) – Новак (2), Кручок (1), Данилюк (1)

Нагадаємо, що шостий за ліком передсезонний турнір «LVIV OPEN CUP» проходить у Львові з 26 по 29 серпня. Матчі відбуваються на майданчику місцевого Палацу спорту «Галичина».

Група А: «Енергія» (Львів), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Львів Юнайтед» (Львів), «ЛТК-ІнБев-НПУ» (Київ).

Група Б: Збірна України U-21, «Спортлідер+» (Хмельницький), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «Княжий Ринок» (Львів).

Результати другого ігрового дня, 27 серпня (четвер).

МФК «Княжий Ринок» (Львів) – НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) - 3:6
Збірна України U - 21 – МФК «Львів Юнайтед» (Львів) 5:2
СК «Енергія» (Львів) – МФК «ЛТК-ІНБЕВ-НПУ» (Київ) 3:0

Наступний свій матч рівненчани проведуть 28 серпня о 16:00 проти МФК «Львів Юнайтед».

Рівненський «Кардинал» візьме участь у передсезонному «LVIV OPEN CUP»