01.09.2015, 14:15

«Верес» повернувся з Нової Каховки з перемогою [+Відео]

Рівненський «Верес» у матчі 6 туру проти новокаховської «Енергії» здобув четверту перемогу у Чемпіонаті України серед команд другої ліги. Подібний результат дозволив рівненчанам піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці.
Вже на 7-й хвилині поєдинку форвард «Вереса» Олександр Лакуста був першим на добиванні – 0:1. Після цього рівненчани продовжували атакувати, проте збільшити перевагу у рахунку не змогли.

Проте на початку другого тайму «енергетик» Олександр Шевченко зрівняв рахунок після розіграшу кутового – 1:1. Проте на 64-й та 72-й хвилині двічі відзначився Любомир Гальчук, який реалізував два одинадцятиметрових поспіль.

Цікаво, що історія з пенальті отримала своє продовження після завершення поєдинку. У підтрибунному приміщенні отримав «на горіхи» головний рефері поєдинку - у присутності міліціонера один з місцевих вболівальників вдарив суддю в обличчя.

«Результатом я задоволений, а якістю гри не дуже, було чимало дитячих помилок. Хоча гра була важка, суперник серйозно на нас налаштувався», - прокоментував перебіг подій на полі головний тренер «Вереса» Олег Лутков.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ ШОСТОГО ТУРУ.

У «Вересі» визначилися з ціною квитка на перший домашній матч

На другу домашню гру «Вереса» члени клубу потраплять вже за гроші

Протокольні дані.

ФК «Енергія» (Нова Каховка) - НК «Верес» (Рівне) – 1:3 (0:1)

29.08.2015, Нова Каховка, стадіон «Енергія»

Арбітр: Олександр Омельченко (Слов’янськ), асистенти – Андрій Семенов (Дніпропетровськ), Ігор Рибченко (Запоріжжя).

ФК «Енергія»: Дмитро Козаченко, Владислав Юзифович (Вадим Антипов, 56), Денис Притиковський, Анатолій Таран, Олександр Феденков (Денис Матвійченко, 72), Юрій Іванов, Дмитро Волков, Андрій Дедяєв, Максим Логвиненко, Олександр Шевченко, Сергій Гайдаєнко.
Запасні: Дмитро Зелінський, Павло Лук`янов.
Директор – Сергій Корольський.

НК «Верес»: Андрій Рябой, Микола Жовтюк, Любомир Гальчук, Ігор Носарєв, Тарас Овчар, Олег Шутов, Любомир Білоус, Артур Каськов (Богдан Скоцький, 54), Віталій Дністрян (Тарас Коблюк, 57), Артем Цурупін (Андрій Бурдіян, 46), Олександр Лакуста.
Запасні: Назар Мельничук, Ігор Нагірний, , Олександр Дугієнко, Костянтин Деревльов.
Головний тренер – Олег Лутков.

Голи: Олександр Шевченко, 58 – Олександр Лакуста, 7, Любомир Гальчук, 64, 72 (обидва - з пен).

Попередження: Андрій Дедяєв, 48, Максим Логвиненко, 63, Дмитро Козаченко, 90+2, Денис Притковський, 90+3 - Богдан Скоцький, 81.
Вилучення: Андрій Дедяєв, 71 (друге попередження)

Наступну гру «Верес» проведе 5 вересня о 16:00 проти київського «Арсенала».