04.09.2015, 08:30

Три підприємства Рівненщини перемогли у рейтингу платників податків

Три підприємства Рівненщини стали переможцями Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2014». Аби нагородити та привітати місцевих бізнесменів із професійним святом на Рівненщину завітав Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе.
Так, нагороди отримали ТзОВ «Агроконцерн» в аграрній галузі, ТзОВ «Костопільський фанерний завод» - у промисловій, а в торгівлі – ТОВ «Самгаз». Оцінювали підприємства не тільки за показниками ефективності роботи, а й за тим, наскільки сумлінно вони сплачують податки.

Також 17 рівненських підприємців відзначили Почесними грамотами Рівненської облдержадміністрації, 10 – грамотами облради і п’ятьох – грамотами фіскальної служби.

«На Рівненщині я був двадцять років тому. Те, що я побачив – мене вразило. Я зрозумів, що бізнес на Рівненщині розвивається, і влада сприяє тому», - розповів Грігол Катамадзе.

«В області розроблена та схвалена Програма розвитку малого та середнього підприємництва. Нею передбачені заходи, що спрямовані на створення комфортних умов для ведення бізнесу», - підкреслив перший заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації Леонід Біляк.

Разом з тим, Грігол Катамадзе зазначив, що для того, аби український бізнес розвивався, потрібно змінювати податковий кодекс. Його необхідно зробити простішим, прозорим та зрозумілим. Тож Грігол Катамадзе висловив сподівання, що до кінця року все таки буде реформовано податкову систему. А це в свою чергу повинно зробити бізнес більш відкритішим.

Загалом на Рівненщині працює понад п’ять тисяч підприємств, а також 40 тисяч фізичних осіб-підприємців. На виробництві працює дві третини усіх зайнятих в області людей.
Щасливе Рівне