04.09.2015, 19:00

Священик з Рівненщини став волонтером в зоні АТО

Понад місяць перебував у зоні АТО рівненський священник. Це вже третя поїздка на схід капелана Рівненської єпархії Тараса Волянюка. Цього разу нашим бійцям отець Тарас привіз автомобіль, який купили віряни Здолбунівського району, що нині проживають в Німеччині. У авто працівники вагонного депо Здолбунова упакували солодощі та мінеральну воду.
Протоієрей у зоні АТО здійснював служіння в підрозділах 53 ОМБР, які розташовані по лінії зіткнення як в Луганській так і в Донецькій областях. Кожна зустріч з бійцями на передових блокпостах починалася з водосвятного молебня та молитви за Україну та її захисників, також бажаючі солдати могли посповідатися та причаститися, - пише Здолбунів City.А патріоти з Сєвєродонецька, які всіляко допомагають нашим бійцям, попросили капелана охрестити дівчинку.


Картини з Рівненщини зцілюють учасників АТО


Окрім цього священнику вдалося спільно із адміністрацією Луганської області переселити один із військових підрозділів до приміщень пожежного депо одного з заводів. Крім того отець Тарас віддав свого бронежилета та каску капелану ігумену Івану з яким зустрілися в Донецькій області.