13.09.2015, 11:00

Рівнян закликають підтримати незалежність митниці

Зараз триває збір підписів громадян України під петицією до Президента. Мова йде про те, щоб митниця залишилася окремою структурою, як наприклад у Польщі чи Германії. До підпису петиції пропонують долучитися і рівнянам.

Рівненська митниця наголошує на тому, що нині налагоджена співпраця з імпортерами, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, оперативне вирішення усіх проблем, що виникають під час митного оформлення.

Формат Форуму, який започаткували на Рівненщині, – ефективна робоча площадка. Активісти та бізнес Волині перейняли досвід роботи мешканців Рівненщини та організували подібний форум у своєї області.

Рівненські підприємці: "Дайте нам працювати по-чесному"

Зараз триває збір підписів громадян України під петицією до Президента. Мова йде про те, щоб митниця залишилася окремою структурою, як наприклад у Польщі чи Германії.

Зрозуміла чітка вертикаль «начальник - підлеглий» виключає двійне та трійне підпорядкування, затягування вирішення питань. Члени Форуму сприяння митної справі та інвестиціям Рівненщини усім небайдужим долучатися та ставити свій підпис під петицією на офіційному сайті Президента України.

Свій підпис ви зможете поставити за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/4373