Ми у Facebook
16.09.2015, 12:00

На Рівненщині можуть звільнити усіх керівників Державної служби зайнятості

Про таке рішення повідомив міністр соцполітики Павло Розенко.
"Оголосив про звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості. Як центрального апарату так і керівників обласних підрозділів. Реформа - неминуча. Незабаром внесемо від Уряду законопроект про зміни підходів до роботи на ринку праці.

Відразу отримав шалений супротив системи. Кажуть, що у них в службах зайнятості все гаразд і все в порядку, нічого змінювати не потрібно... Назвали "авторитарним міністром". Напевно, це все ж комплімент... ))", - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Павло Розенко.




Нагадаємо, 11 вересня на хабарі у 622 тисячі гривень впіймали голову Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба. Одразу ж за ним на хабарі впіймали голову тендерного комітету Державної служби зайнятості. Обом їм суд обрав запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

31.07, 17:37 В Україні запустять мультирахункову Дія.Картку для державних виплат

31.07, 16:58 Новий Пункт обслуговування платників податків відкрився у Рівненському ЦНАПі

31.07, 16:28 Виїзд військовослужбовців за кордон: що потрібно знати — особистий досвід рівнянина

31.07, 16:16 У Рівному відкриють Дошку Пам'яті Герою Володимиру Шевченку

31.07, 15:55 Керівника парку "Пуща Радзівіла" на Рівненщині ДБР оголосило підозру за мільйонні збитки від незаконних рубок

31.07, 15:26 Через зростання народжуваності "поспішайок" на Рівненщині перинатальний центр розширює підтримку

31.07, 15:16 У Рівному відкрилася виставка «Алхімія душі» художниці Іванни Оксенюк

31.07, 15:01 У Рівному відбувся фестиваль адаптивного спорту, присвячений пам’яті полеглих захисників

31.07, 15:00 З 1 серпня на Рівненщині сигнал повітряної тривоги вмикатимуть по районах

31.07, 14:30 Верховна Рада підтримала відновлення повноважень НАБУ та САП