У Рівному мріють про Музей фотографії
Музей фотографії тривалий час є в моїй студії. Мої двері відкриті, але все ж хотілося, щоб більше людей мали можливість це все побачити. Адже з приходом цифрових технологій, ми забуваємо про те, якими фотокамерами люди користувалися раніше. Але багато в кого ці старі камери ще залишилися і виникла ідея, щоб це все колекціонувати. Нині у моїй колекції є 150 фотокамер. А також понад три сотні фотоспалахів та багато дуже цікавих, старих, архівних фото.
Рівненський фотохудожник року: Олександр Харват
Я не стверджую, що все це тільки моя власність і це мої надбання. Тому закликаю усіх бажаючих ставати співорганізаторами Музею фотографії. Люди можуть поповнювати колекцію фотокамерами дідів, прадідів і тим самим зробити так, щоб вона не просто лежала десь на полиці, а стала частинкою історії.
У моїй підбірці є камери з різними історіями. Найстаріша - кінця 20-х років. Я переконаний, якщо ми все це надбання відкриємо для міста, то колекція поповниться новими експонатами. Тим паче кожна камера буде підписана: чия вона і кілька слів про неї. Такий музей не унікальний для України і тим паче для світу. Подібні музеї вже є в Берліні, Стокгольмі, якщо говорити про Україну, то подібний музей вже працює у Хмельницьку. Водночас якби приміщення нагадувало фотокамеру, то це було б брендом міста Рівне і підтвердженням того, що наше місто - столиця фотографії.
Рівненський фотохудожник Олександр Харват написав лист Путіну
Переконаний, що музей сам себе забезпечить, адже там працюватимуть і фотошкола, і постійно діюча виставкова зала, що зможуть стати візитною карткою Рівного.
музей фотографії, Олександр Харват, місто Рівне, новини Рівного
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 183
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 479
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 196
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 211
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 213