29.09.2015, 10:30

На Рівненщині звільнили керівника митниці

Олега Вавровського було звільнено з посади керівника Рівненської митниці ДФС. На цій посаді він протримався більше року.
За словами члена люстраційного комітету Павла Ульяновського, екс-очільника звільнили через те, що Рівненська митниця єдина в Україні непідконтрольна Насірову.

Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум у 2015 році

Відповідний наказ уже є у ДФС, повідомив голов Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини Віталій Конончук.

Прес-служба Рівненської митниці наразі нічого не знає про звільнення її очільника. Журналістам повідомили, що він у відпустці.

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров минулої п`ятниці направив тепер уже екс-головуючого митниці на Рівненщині Вавровського на навчання.

А вже у понеділок Рівненська митниця отримала наказ, підписаний Насіровим, відповідно до якого було звільнено трьох заступників пана Вавровського: Сергія Панчука, Сергія Мовчанюка, Андрія Чаборая.


У Держкомземі на Рівненщині звільнили Богатирчук-Кривко


Таким чином протягом п`яти робочих днів Рівненська митниця функціонувала без керівника. Оскільки правом підпису документів на перерахування коштів до бюджету володіє лише керівник установи, якого весь цей час не було. Відповідно чимало суб`єктів почали розмитнюватися на Волині, а не у Рівному, як робили це раніше.

Наразі виконуючим обов`язки керівника установи виконує Олександр Вакульчик.

Відомо, що за останні 2 місяці на Рівненській митниці ДФС фіскалами було проведено 5 перевірок. На думку голови Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини Віталія Конончука, всі вони мали упереджений характер. Справжньою їх метою, на його думку, була зміна керівництва митниці у Рівному та встановлення впливу керівника ДФС України Романа Насірова, повідомляє 4 Влада