29.09.2015, 11:00

За хабар судитимуть викладача рівненського медколеджу

Секретар приймальної комісії рівненського медколеджу за зарахування абітурієнта на навчання запросила 1700 доларів США.
Слідчим управлінням УМВС України в Рівненській області завершено досудове розслідування за підозрою секретаря приймальної комісії одного із коледжів Рівного в одержанні хабаря [+Фото].

Обвинувальний акт разом із укладеною угодою про визнання винуватості вже скеровано до Рівненського міського суду для розгляду.

ВІДЕО: працівницю Рівненського медколеджу затримали з хабарем

- Встановлено, що секретар приймальної комісії – викладач цього ж коледжу у липні цього року висловила прохання одержати та одержала неправомірну вигоду у сумі 1700 дол США за сприяння у зарахуванні вступника на навчання за рахунок державного замовлення, - повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.
Відповідальність за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачена у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або позбавленням волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі спеціальною конфіскацією, повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.
Щасливе Рівне