30.09.2015, 15:00

У Рівному стартує 16-й Чемпіонат «Бізнес-ліга ОГО»

Вже найближчої неділі, 4 жовтня, у Рівному розпочнуться змагання у шістнадцятому чемпіонаті «Бізнес-ліга ОГО» з футзалу. А до початку турніру організатори планують провести зустріч із представниками команд.
У футзальних змаганнях, котрі традиційно проводитимуться «ОГО» та Рівненською міською федерацією футболу, планують прийняти участь більше десятка футбольних колективів.

Остаточна кількість учасників та організаційні моменти турніру будуть обговорюватися на зустрічі представників клубів-учасників. Ця нарада відбудеться у п'ятницю, 2 жовтня, у приміщенні «Видавничого дому «ОГО» на вул. Шкільна, 10. Початок – о 17:00.

Нагадаємо, що в 15-у «Чемпіонаті Бізнес-ліги «ОГО», який проводився восени 2014 року, взяло участь 14 команд. Переможцем турніру став «Рівнегаз» (на фото), другими фінішував «Комфорт-сервіс», бронзу турніру здобула команда «ОГО». Кращим дебютантом виявилася «Митниця», приз «За волю до перемоги» отримав «Агроресурс», відзнаку «Справедливої гри» - «Меркурій».

"Бізнес-ліга "ОГО": переможців визначено!