20.10.2015, 19:30

Кандидати до Рівненської облради від ВО "Батьківщина"

У серії публікацій на OGO.ua ми знайомимо вас з кандидатами у депутати різних рівнів, з тими, хто вже цьогоріч може представляти інтереси територіальних громад краю.
Інформація про кандидатів з офіційного сайту ЦВК, подана в алфавітному порядку.
Кандидати на посаду мера Рівного: з кого будемо обирати [+Фото]


Хто змагатиметься за посаду мера міста Сарни


Сьогодні знайомимо вас з списком кандидатів до обласної ради від ВО "Батьківщина". Біля кандидата вказано округ, по якому балатується кандидат.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Перший кандидат Кучерук Микола Герасимович
55 Адамчук Анна Володимирівна
49 Андрощук Ростислав Васильович
50 Антипець Олена Демидівна
12 Бондар Анатолій Іванович
39 Бричка Юрій Миколайович
35 Брошук Ігор Сергійович
6 Бузян Степан Степанович
34 Вервега Михайло Степанович
30 Гоч Ганна Андріївна
21 Дацюк Олег Євгенович
41 Денисюк Анатолій Артемович
23 Дмитрук Людмила Миколаївна
44 Драганчук Микола Миколайович
4 Єрмаченко Дмитро Васильович
20 Жив’юк Андрій Анатолійович
63 Зелінська Лариса Володимирівна
62 Зима Іван Ярославович
16 Золотаревич Оксана Іванівна
17 Калюта Іван Іванович
7 Караїмчук Іван Васильович
53 Качан Олена Вікторівна
22 Коваленко Аліна Митрофанівна
27 Козак Олександр Борисович
13 Королюк Валентин Анатолійович
9 Кравчук Павло Григорович
37 Кравчук Юлія Володимирівна
60 Кульчинська Галина Григорівна
38 Ладюк Ольга Дмитрівна
8 Лелюх Валентина Михайлівна
24 Лендел Андрій Васильович
51 Лепеха Володимир Борисович
61 Ліснічук Петро Дмитрович
31 Лукашик Юрій Антонович
36 Лучанін Сергій Миколайович
3 Люшин Віталій Григорович
43 Мариніна Людмила Василівна
5 Мартинюк Петро Степанович
1 Мотруніч Вячеслав Борисович
10 Мулько Людмила Вадимівна
28 Нестеренко Олександр Леонтійович
54 Нестерук Олександр Петрович
47 Нос Микола В’ячеславович
33 Озімковський Анатолій Володимирович
42 Павловська Ксенія Сергіївна
15 Петрушко Сергій Анатолійович
2 Пилипчук Людмила Петрівна
46 Пістоль Василь Вікторович
64 Покоєвчук Вікторія Михайлівна
45 Романів Зореслав Степанович
58 Романкевич Михайло Якович
32 Руцький Микола Миколайович
52 Салковський Віктор Леонідович
59 Скороход Олег Іполитович
19 Сухляк Владислав Олегович
40 Тимощук Ліля Федорівна
18 Ткач Олександр Олександрович
26 Ткачук Сергій Михайлович
48 Хижняк Андрій Васильович
56 Хоменюк Руслана Сергіївна
25 Цибуляк Світлана Павлівна
29 Черній Алла Леонідівна
57 Шрам Олег Михайлович
11 Яворський Віталій Іванович
Щасливе Рівне