22.10.2015, 15:15

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом нападу на журналістів телеканалу"Рівне 1"

Нагадаємо, що подія трапилася вчора, 21 жовтня.
До чергової частини Рівненського МВ УМВС 21 жовтня близько 20-ї години надійшла заява оператора однієї з місцевих телекомпаній, що під час відеозйомки на вул. Мірющенка, 32 у Рівному щодо розподілу майна невідомі особи перешкоджали професійній журналістській діяльності знімальної групи.

Відповідно до ухвали суду будинок за вказаною адресою був відчужений банком за несплату кредиту та проданий іншій особі. Державна виконавча служба неодноразово намагалася примусово виселити родину, однак щоразу стикалися із супротивом. Черговий конфлікт стався 21 жовтня. Висвітлити процес розподілу майна знімальну групу телеканалу запросили безпосередньо його мешканці. Під час здійснення відеозйомки на подвір’ї до приватного житлового будинку під’їхав автомобіль «Опель Віваро», з якого вийшло майже десять чоловіків спортивної статури в капюшонах. Один із них, проходячи повз, штовхнув оператора. У цей момент інший чоловік попрямував до будинку, де пошкодив електрокабель. Оператор, фіксуючи це пошкодження, відчув, що позаду нього хтось намагається або відібрати відеокамеру, або стиснути за шию. В цей час невідома особа застосувала газовий балончик.

Ось тут можна побачити тих, хто напав на оператора Рівне 1 [Відео]

Із приводу конфлікту на вул. Мірющенка, 32 до міліції надійшло 21 жовтня шість повідомлень. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Працівники міліції вжили необхідних заходів для забезпечення правопорядку.

За заявою оператора телекомпанії відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності журналістів). Триває досудове розслідування.


СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Щасливе Рівне