25.10.2015, 19:45

У Рівному чоловік порвав бюлетень при свідках

Не пряма ілюстрація

Вдруге, на виборчій дільниці №560912 , що знаходиться за адресою: м. Рівне вул. Боярка, 14, (дитячий садок №7, музичний зал), була зафіксована спроба виборцем Ігорем Гаценко винести бюлетені за межі виборчої дільниці.
Гаценко Ігор отримав 3 бюлетені, пройшов в кабіну для голосування, а вийшовши з неї, вкинув в скриньку для голосування 2 бюлетені. Третій бюлетень він зім'яв в руках, а пізніше порвав при свідках (членах ДВК і офіційних спостерігачах).

В результаті, було викликано представників правоохоронних органів та складено відповідний акт. Згідно ч. 1 ст. 1581 Кримінального Кодексу України надання або отримання виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі особою, яка не має права його надавати чи отримувати, або викрадення чи приховування виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, або надання виборцю заповненого виборчого бюлетеня чи бюлетеня для голосування на референдумі, або голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз - караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, передає Громадська мережа "ОПОРА"
Щасливе Рівне