26.10.2015, 08:45

Війська ОК «Захід» за тиждень знешкодили 500 мін

У секторі відповідальності ОК «Захід» групи розмінування за тиждень знешкодили близько 500 протитанкових і протипіхотних мін та інших вибухонебезпечних предметів.
В районі Станиці Луганської сапери окремої гірськопіхотної бригади проводять роботи щодо зняття мінних полів, що втратили оперативно-тактичне призначення. Також, вони проводять інженерну розвідку і очищають місцевість від вибухонебезпечних предметів. 250 протитанкових і 50 протипіхотних мін виявили і знешкодили інженерні групи цієї військової частини.

В районі селища Нижнє військові інженери окремої механізованої бригади розмінували мінне поле із 200 протитанкових мін. А поблизу ТЕС міста Щастя сапери ще однієї окремої механізованої бригади вилучили 40 протитанкових вибухових пристроїв.

Варто зазначити, що значну небезпеку для місцевих мешканців становлять нездетоновані боєприпаси, снаряди «Градів», ракети «Смерчів», фугаси тощо. Тому, одним з пріоритетних напрямків роботи груп розмінування є очищення цивільних територій від вибухонебезпечних предметів, якими всіяна Луганщина.

За повідомленням прес-служби ОК «Захід»
Щасливе Рівне