02.11.2015, 19:45

Чемпіонат Рівного з футболу виграв «Рівес» [+Фото]

У Рівному завершився чемпіонат міста з великого футболу. Переможець цих змагань визначився в останній грі турніру, в якій «Рівес» мінімально обіграв «Стандарт-Онікс» та обійшов конкурента у турнірній таблиці.
На протязі всього чемпіонату лідерство зберігав представник другої обласної ліги «Стандарт-Онікс». Проте в останньому матчі, в якому команду влаштовувала, навіть, нічия, вона поступилася з рахунком 0:1 для «Рівеса», що й став переможцем.

«Стандарт» обмежився другим місцем, третім у чемпіонаті став дебютант подібних змагань «Рівнегаз». Крім того, захисник «газовиків» Олександр Гергелюк отримав нагороду як найкращий гравець турніру.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ТУРНІР

Чемпіонат міста Рівне: «Стандарт» - без втрат, ДЮСШ «Верес» - без очок

Перші матчі футбольного чемпіонату Рівного порадували результативністю

Нагадаємо, що Чемпіонат міста Рівне з великого футболу відновився в минулому році після кількалітньої перерви. В 2014 році Рівненська міська федерація футболу провела турнір між вісьмома колективами, за результатами яких першою стала команда АМАКО, другою – «Водник», третіми – юні представники «Вереса».