Рівнянин здобув «золото» на кубку світу з плавання
Срібну медаль завоював французький спортсмен Дамьєн Джоли (15.07.97) , бронзова нагорода у британського спортсмена Стафана Мильне (15.12.13).
Як билися футбольні фани з Рівного та Києва [+Відео]
Черговий етап сьомого кубка світу відбудеться 6-7 листопада у місті Дубаї (ОАЕ), де Михайло знову братиме участь у змаганнях на дистанціях 400 та 1500 м вільним стилем.
«Славія» втретє поспіль стала «ветеранським» чемпіоном Рівненщини [Фото+Відео]
Про це повідомив віце-президент Федерації з плавання Рівненської області
Дмитро Назаренко.

Рівне, новини, Кубок світу, золото, плавання, Михайло Романчук
Родини загиблих Захисників отримали нагороди в Дубровиці

У Дубровиці від імені Президента України рідним шістьох полеглих Захисників вручили державні нагороди.
переглядів: 14
Як у липні працюватимуть мобільні ЦНАПи в селах Костопільської громади

Жителі сіл Костопільської громади й цього місяця зможуть отримати адміністративні послуги, не виїжджаючи до міста.
переглядів: 61
На Рівненщині водій легковика смертельно травмував чоловіка, який ремонтував вантажівку

Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 5 липня близько 12:30 на трасі «Київ–Чоп» поблизу села Верба, що на Рівненщині.
переглядів: 579
Прогноз погоди в Рівному на 6 липня: чого чекати

У неділю, 6 липня, в Рівному очікується переважно хмарна погода. Ясний ранок зміниться затягнутим небом, яке залишатиметься похмурим до самого вечора.
переглядів: 323
Пологове відділення в Костополі можуть закрити через невелику кількість пологів

Існування пологового відділення Костопільської лікарні опинилося під загрозою через недостатню кількість народжень.
переглядів: 311