09.11.2015, 09:15

Відтепер до фіскальної служби можна звертатися через Інтернет

З 28 жовтня звернення до фіскальної служби може бути ще й електронним.
Довідка: Чим займається Державна фіскальна служба України

Отже звернутися до Головного управління ДФС у Рівненській області та територіальних органів можна по телефону, через Інтернет, відправивши повідомлення на поштові скриньки, які розміщені на сайті Головного управління ДФС у Рівненській області та територіальних органах ДФС у розділі Головна>ДФС у регіоні>Головне управління >Територіальні органи;

Також звернення можна направити поштою, передати особисто чи через уповноважену особу. Ще можна прийти на особистий прийом керівництва чи посадовими особами структурних підрозділів ДФС.

Фіскальна служба хоче запустити електронний акциз

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Фіскальна служба Рівного запровадила новий електронний сервіс – «Допомога платнику»

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.


За матеріалами ГУ ДФС у Рівненській області
Щасливе Рівне