13.11.2015, 17:00

Прокуратура Рівного розслідує загибель в лікарні 5-річного хлопчика

Прокуратура міста Рівне здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками, внаслідок чого настала смерть дитини.
Попередньо встановлено, що п’ятирічний хлопчик зі скаргами на біль в животі та високу температуру тіла був доставлений 03.11.2015 до Рівненської обласної дитячої лікарні, де й помер через кілька годин.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять слідчі Рівненського відділення поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

З метою якнайшвидшого, повного та ефективного розслідування обставин та причин смерті дитини призначено групу процесуальних прокурорів. На даний час проводяться слідчі дії.

Зокрема, у ході обшуку в медзакладі вилучено всю медичну документацію, яка необхідна для проведення судових експертиз, допитано потерпілих та ряд свідків. Проводиться гістологічне дослідження. До кримінального провадження долучено матеріали засобів масової інформації.

За результатами проведення всебічного дослідження всіх обставин події буде надано правову оцінку діям лікарів закладу охорони здоров’я, а також інших осіб та прийнято остаточне процесуальне рішення у цій справі.

На Рівненщині жахлива ДТП: троє загиблих

Стан досудового розслідування у кримінальному провадженні перебуває на особливому контролі прокуратури.