25.11.2015, 10:30

Рівняни іронізують над встановленими комунальниками "шедевральними" пандусами

На складання технічної документації для цього "шедеврального" дива із кількох цеглин працівники ЖКП "Покровське" витратили два місяці.
Інформацією про такі пандуси у соцмережі Фейсбук поділився рівнянин Ігор Соколовський:

"У другій половині 90-х років на вулиці М.Струтинської, там, де закінчується будинок № 10/12, з'явився шлагбаум. І це було нормально, адже невдалий проект побудови самого будинку, під'їзди якого виходили відразу на дорогу, наражав на небезпеку всіх його мешканців, особливо після будівництва напроти будинку школи № 24. Шлагбаум появився по вказівці тодішнього першого заступника начальника обласної міліції Ігоря Адамчука, який саме отримав квартиру у дев'ятому під'їзді нашого будинку. Шлагбаум стоїть досі, трохи пом'ятий, але він виконує свою роль...

Мешканці Рівного знайшли у місті місце «для туристичних оргій та шабашів»

Потім мешканці дев'ятого під'їзду відмовилися від сміттєпроводу і їм поставили звичайні сміттєві баки напроти наших вікон. Згодом обладнали для них відгороджений сектор. І вже "Санком" встановив колесні койтейнери. Але біда: вони стоять у відгородженому секторі на підвищенні, і завжди поставити їх на своє місце заважає бордюр.

Останні місяців два мешканці восьмого і дев'ятого під'їздів телефонували неодноразово в ЖКП "Покровське", щоб те вирішило цю проблему і встановило елементарний з'їзд для контейнерів, оскільки "Санком" цього зробити не може, адже територія під сміттєвими баками - це вже компетенція міста.

Рівне проситиме гроші для медиків


І ось вчора, 24 листопада, ЖКП вирішило цю проблему та встановило ПАНДУСЕНЯТКО. Виглядає воно так, сьогодні вранці фотографував:Правда, все геніальне - просто? Це ж треба до такого додуматися?! А попередні два місяці складали технічну документацію на виготовлення і встановлення ЦЬОГО ШЕДЕВРУ???!!!"

Щасливе Рівне