Рівненські баскетболістки зміцнили своє лідерство у ВЮБЛ
Після шести ігор баскетбольний клуб комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради впевнено посідає перше місце в групі «А».
Результати матчів:
ОСДЮСШОР (Рівне) – КСЛІ-ІІ (Київ) - 65:61
ОСДЮСШОР (Рівне) – КСЛІ-І (Київ) - 66:46
ОСДЮСШОР (Рівне) – Полісяночка-99 (Житомир) - 74:30
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
Юні рівненські баскетболістки стали третіми на турнірі у Чехії
Баскетболістки з Рівного захистили звання чемпіонок України
А от дівчата 2001 року народження (тренер Жартун В. В.) провели свій тур у Дніпропетровську, де не так успішно зіграли із командами з Києва та господарками.
Результати матчів:
КДЮСШ (Київ) - ОСДЮСШОР (Рівне) 24:60 (7:19, 7:17, 7:16, 8:8)
Очки: Кіба 23, Процікевич 9, Дубнюк 9, Гупалюк 5, Лотюк 5, Іванюк 5, Бурко 2, Таргонська 2
КСЛІ (Київ) - ОСДЮСШОР (Рівне) 44:52 (11:13, 9:16, 8:10, 16:13)
Очки: Кіба 20, Дубнюк 13, Процікевич 12, Гупалюк 4, Таргонська 3
СДЮСШОР-5 (Дніпропетровськ) - ОСДЮСШОР (Рівне) 56:50 (13:17, 15:4, 9:10, 16:13)
Очки: Кіба 25, Дубнюк 8, Процікевич 7, Бурко 5, Гупалюк 3, Іванюк 2

БК "Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП", ВЮБЛ, чемпіонат України, баскетболісти, баскетбол
Цьогоріч випускники на Рівненщині вперше не отримають медалей

У грудні наказом МОН припинило випуск та вручення золотих і срібних медалей «За високі досягнення у навчанні» та «За досягнення у навчанні».
переглядів: 11
У частини рівнян сьогодні не буде води

Сьогодні, 11 травня, з 14.00 через ремонтні роботи водопроводу частково відсутнє водопостачання на кількох вулицях
переглядів: 31
У Рівному тролейбус став концертним майданчиком

У Рівному тролейбус — це більше, ніж просто громадський транспорт. Це — частина історії міста, його характеру і традицій. Саме тому Перший Тролейбус, який понад пів століття тому відкрив тролейбусний рух у місті, нині дбайливо збережено та перетворено на "ретро-машину".
переглядів: 78
Сьогодні громада зустрічає Героїв, які повертаються на щиті

Сьогодні, 11 травня, до нашої громади прибуває екіпаж місії «На щиті», який супроводжує полеглих Захисників України, що повертаються додому.
переглядів: 67
Рівне провело в останню путь героя – Ярослава Стрихарчука

Сьогодні на центральному майдані Рівного мешканці міста попрощалися із загиблим воїном — Ярославом Стрихарчуком. Він віддав життя, захищаючи Україну.
переглядів: 185