26.11.2015, 18:45

Ти - головний герой у своєму житті

Тільки ти маєш зробити те, чого боїшся, те, на що думаєш, що ти не здатний. Головне - не почати грати роль зовсім іншого, адже ти унікальний, розмірковує випускниця Школи універсального журналіста на базі Національного університету "Острозька академія" Дарія Бондарець.
Якщо ж ти будеш повторювати майстерність іншого (яка тобі так подобається), то спотвориш свою цінність і зіпсуєш весь епізод особистої картини.

Так сталося, що твій Режисер - надзвичайний. Він не карає, якщо у тебе щось не виходить, а показує як правильно. Він наперед застерігає про те, що може статись, якщо ти зробиш те або інше. Він розуміє твої почуття і найбільше не хоче, щоб ти страждав. Коли ти плачеш, Він плаче разом з тобою. Потім, коли ти трішки заспокоївся і розповів про всі твої невдачі, починає підбадьорювати і радити правильні речі. Він підіймає і веде далі, тримаючи за руку, і підхоплює, коли ти вже майже впав.

Він тебе любить, навіть тоді коли ти живеш не за сценарієм і робиш речі, які зовсім перечать Його нормам. Він зробив тебе головним героєм твого життя. Ти маєш зробити те, про що так давно мріяв, ти маєш діяти, а не стояти на місці.

Він не пише сценаріїв, де головний герой усього боїться. Він створив тебе безстрашним, Він наділив тебе своєю силою. Він знає, наскільки великий потенціал Він вклав у тебе при сторенні, а ти не вбачаєш його в собі. Ти - більше, ніж можеш про себе сказати.

Він порахував тебе достойним того, що б Його Син вмер на хресті за тебе. Ти маєш прожити життя достойно для Ного. Який сенс боятись? Він створив тебе не для страху, сумнівів, переживань і невпевненостей. Ти можеш піти по хвилям, якщо захочеш. Ти б не жив на цій землі, якщо б не був цього достойний. Ти - головний герой у своєму житті.

До теми:

Що робити, коли болить душа?

Рівнянок запрошують поговорити про життєві сценарії

Літній дитячий християнський табір у Рівному

Джерело фото: https://snejkadubinskaia.wordpress.com/2011/08/23/%D1%81%D0%BE%D0%BD-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D1%82%D0%BE%D0%B6%D0%B5-%D0%B6%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D1%8C-%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%81-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D1%80%D1%8B%D1%82%D1%8B%D0%BC%D0%B8/