Причина отруєння дітей на поліському весіллі вже названа
Рівняни обговорюють туалетний папір “Рівнянка”
За інформацією головного управління Держсанепідслужби у Рівненській області, станом на вчора сальмонельозом були уражені 14 осіб з Будимлі.
Всі хворі лікуються в інфекційному відділенні Дубровицької райлікарні. Серед захворілих 11 дітей до 15 років, двоє - 15-17-річних, одна - доросла жінка. Діагноз сальмонельоз підтверджено у дев'яти пацієнтів.
Чи захистять «лікуйноси» дітей Рівного від грипу: думка медика
Як з'ясувалося, до приготування весільної їжі залучали 17 жінок. Одна з них - зараз в інфекційному відділенні з сальмонельозом, ще у трьох жінок, які вважають себе здоровими, при раптовому обстеженні виділено збудник — сальмонелу ентерідітіс.


діти, отруєння, Дубровиця, Будимля, Рівне, весілля, сальмонельоз
Через землетрус в Туреччині та Сирії загинуло понад 2 тисячі осіб

Кількість жертв потужного землетрусу, який стався в Туреччині і Сирії сьогодні, 6 лютого, перевищила 2300 осіб. Землетрус у Туреччині та Сирії сьогодні був одним із найсильніших у цьому районі за понад століття, повідомляє CNN.
переглядів: 217
На Рівненщині чоловік загинув на виробництві

Учора, 6 лютого, у Костопільському районі на деревообробному підприємстві смертельно травмувало людину. Він загинув на місці події. Про це повідомили в поліції області.
переглядів: 308
На Рівненщині жінку ошукали на 3,5 млн гривень: Шахраї вигадали легенду про лікування доньки

Занепокоєна матір віддала шахраям 75 тисяч доларів, адже чоловік по телефону представився помічником лікаря й сказав, що потрібна термінова операція для її доньки.
переглядів: 305
На Рівненщині вогонь охопив житловий будинок

Учора, 4 лютого о ввечері в селі Зносичі, Немовицької громади, загорілася оселя.
переглядів: 439
Вкрала коня, гроші та пару тюків сіна: На Рівненщині дівчина накоїла лиха

Допомагала по господарству та обікрала пенсіонерку. Жителька Сарненського району поцупила заощадження у бабусі, якою опікувалась.
переглядів: 556