Цього тижня 10 років як помер митрополит Рівненський і Острозький Даниїл
Цього дня відбудеться богослужіння у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне з нагоди 10-річчя з дня упокоєння блаженної пам'яті митрополита Рівненського і Острозького Даниїла.
Початок божественної літергії о 9 годині.
Ім’я покійного митрополита Рівненського і Острозького Даниїла (Чокалюк) вписано в книгу про тих, хто боровся і утверджував Помісну Українську Православну Церкву Київського Патріархату, адже приснопам’ятний владика завжди був на передовій. Преосвященному була відведена роль особи, яка повсякчас переймалася проблемою створення єдиної Помісної Церкви з Константинопольським Патріархатом. Тут, на Батьківщині, покійний владика Даниїл очолював переговорні процеси щодо об’єднання Церков.
Владика міг добре подавати інформацію про стан справ в Українському православ’ї. Він дійсно переживав за долю Української Церкви Київського Патріархату і вважав, що вона не тільки в наших руках алей і в руках зовнішнього головного чинника – Вселенської Патріархії.


У Рівному відкрили меморіальні дошки на фасаді гімназії №10

Сьогодні на фасаді Рівненської гімназії №10 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Андрія Каранюка.
переглядів: 10
У Рівному проведуть екскурсію «Сакральні споруди середмістя Рівного»

У неділю, 18 травня, в обласному центрі відбудеться пішохідна екскурсія містом під назвою «Сакральні споруди середмістя Рівного».
переглядів: 29
У Рівному оновили перехрестя Київська–Буковинська

У Рівному завершили капітальний ремонт на перехресті вулиць Київська та Буковинська.
переглядів: 75
На Сарненщині рятувальники ліквідували пожежу у господарській будівлі

15 травня о 14:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння у приватному домогосподарстві села Вири, Сарненського району.
переглядів: 70
На Рівненщині затримано голову громади за підозрою в отриманні хабаря

Голову однієї з територіальних громад Рівненського району викрили на отриманні неправомірної вигоди. За даними Рівненської обласної прокуратури, посадовець нібито вимагав та отримав 7500 доларів США за сприяння в наданні земельної ділянки в оренду на тривалий термін.
переглядів: 86