Подати
оголошення

08.12.2015, 07:45

На Рівненщині знову зловили бурштинокопачів

У Дубровицькому районі у 18 старателів вилучили мотопомпи
для незаконного видобування бурштину
Про це повідомив прокурор Дубровицького району Микола Федорчук.


Працівники прокуратури та поліції припинили незаконну діяльність, пов’язану з бурштиновим промислом.

На Березнівщині зловили бурштинокопачів [+Фото]

Так, у ході відпрацювання цього району щодо протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю працівники прокуратури спільно з співробітниками поліції виявили в урочищі «Орест», що поблизу села Грицьки, 13 старателів (усі – жителі Рівненської області). Останні за допомогою 5 мотопомп кустарного виробництва здійснювали видобуток сонячного каміння.

Незаконну діяльність правоохоронцями припинено та вилучено на місці події мотопомпи та інше обладнання, призначене для видобутку каміння бурштину, 3 автомобілі марки «ГАЗ-66» та 2 автомобілі марки «УАЗ».

[imgF=103851

Цього ж дня в лісовому масиві поблизу села Ясинець Дубровицького району правоохоронці виявили 5 чоловік (жителі Волинської та Рівненської областей), які за допомогою однієї мотопомпи кустарного виробництва також видобували бурштин-сирець. З місця події вилучено мотопомпу та автомобіль марки «ГАЗ-66».За цими фактами органами поліції розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 240 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення). Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює прокуратура Дубровицького району.
На даний час проводяться слідчі дії з метою документування протиправної діяльності, пов’язаної із незаконним видобуванням бурштину.