11.12.2015, 13:00

Російське "Рівнеобленерго" хочуть націоналізувати

Автором законопроекту про націоналізацію виступив нардеп від Рівненщини Сергій Євтушок.
У Верховній Раді вже зареєстровано проект закону про націоналізацію майна ПАТ «Рівнеобленерго» як майна, що належить державі-агресору.

«Рівнеобленерго» належить компанії VS Energy, якою володіють російські підприємці - колишній віце-спікер Держдуми РФ Олександр Бабаков, Олександр Воєводін і Євген Гінер. Група контролює третину ринку передачі електроенергії по локальних мережах в Україні.

У жовтні Генпрокуратура України розпочала кримінальне розслідування, запідозривши VS Energy в махінаціях при тендерних закупівлях і в ухиленні від сплати податків.

Рівняни знайшли причину низької якості обслуговування місцевими продавцями

Євтушок пропонує націоналізувати майно «Рівнеобленерго» як майно держави-агресора без подальшого відшкодування вартості майна та майнових прав. При цьому нардеп пропонує відшкодувати збитки російським бізнесменам після закінчення агресії, яка буде зафіксована у відповідному міжнародно-правовому акті, на підставі двостороннього міждержавного договору.

Змінено маршрути двох потягів, які рухалися через Рівненщину

«Прийняття проекту закону сприятиме захисту національних, майнових та соціально-економічних інтересів України, її економічної самостійності в умовах зовнішньої агресії», - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

У Рівному припинили маркувати російські товари?

Варто відзначити, що група VS Energy володіє не тільки «Рівнеобленерго». Зокрема, компанії в більшій частині належать «Житомиробленерго», «Хмельницькобленерго», «Кіровоградобленерго», «Миколаївобленерго», «Севастопольобленерго» і навіть «Київобленерго».

Джерело "Слово і діло"
Щасливе Рівне