13.12.2015, 10:00

На львівських зборах «Верес» виграв першу гру [+Фото]

Рівненський футбольний клуб «Верес» на зборах у Львівській області провів перший спаринг. У ньому рівненчани здобули вольову перемогу, здолавши представника львівського обласного футболу.
Рівненський футбольний клуб «Верес» на стадіоні «Рух» у Винниках в рамках навчально-тренувальних зборів провів товариський матч проти львівської «Погоні». Пропустивши в дебюті гри гол з пенальті, рівненчанам вдалося у підсумку святкувати перемогу із результатом 2:1.

Як пообіцяли в інформаційній службі «Вереса», більше про цей матч та про підготовку загалом буде в окремому звіті. На зборах багато новачків, і тренери просять поки що їх прізвищ не називати. Однак відомо, що перший гол забив Шутов.

Нагадаємо, що свій перший після тривалої паузи навчально-тренувальний збір НК «Верес» розпочав у суботу, 5 грудня. На тренувальну базу ФК «Карпати» до селища Брюховичі, яке біля Львова, прибуло 16 гравців та представники оновленого тренерського штабу.

Тривалість тренувального збору - два тижні.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

«Верес» отримав нового головного тренера

«Верес» на базі «Карпат» почав підготовку до весняної частини чемпіонату

Довідка ОГО. «По́гонь» Львів (Погонь, пол. Pogoń Lwów) — спортивний клуб зі Львова, що існував до 1939 року. Відомий своєю футбольною командою. «Поґонь» — 4-разовий чемпіон Польщі з футболу (1922, 1923, 1925 і 1926), чемпіон Польщі з хокею 1933 року. Футбольна команда відновлена 2009 року, зараз виступає в прем'єр-лізі Львівської області. Чемпіон Львова 2010.


Щасливе Рівне