Рівненський ветеран дійшов до Берліна та став "почесним"
Аби передати нагороду, до нього додому завітали голова Гощанської РДА Юрій Ковальчук, голова райради Олександр Поліщук та керівник районної організації ветеранів України Мілія Музичук, повідомили у прес-службі РОДА.
Рівненська журналістка перемогла у конкурсі на кращу статтю про події в ЄС
Цезар Цалцалко - ветеран Другої світової війни. З 1943 року він воював у стрілкових полках 1-го Українського фронту. Брав участь у звільненні України, Польщі, Чехословаччини, Праги, Дрездена, Сандамира, Чейстохова та Оппельна. Форсував річку Одер та дійшов до Берліна.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1450426848.jpg)
Після війни чоловік працював на посадах інженера, майстра маслоробної справи цеху та слюсаря по ремонту обладнання VІ розряду Гощанського маслосирзаводу.
За героїзм, проявлений у роки війни, та невтомну працю у мирний час Цезар Іполітович нагороджений медалями «За Перемогу над Німеччиною», «За звільнення Праги», «За відвагу», «Жукова» та орденами «Знак Пошани», «Трудового червоного прапора», «Великої Вітчизняної війни» І ст., «За мужність».
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Внутрішньо переміщені особи в Рівному отримають соцдопомогу
![](/images/articles/2/small/1739092367.jpg)
У Рівненській громаді 19 внутрішньо переміщених осіб (ВПО) отримають соціальну допомогу в рамках Міської цільової програми інтеграції ВПО.
переглядів: 33
Військового із Рівненщини нагородили "Хрестом хоробрих"
![](/images/articles/2/small/1739092114.jpg)
Старшого солдата Андрія Гриба, мобілізованого на Рівненщині, нагородили нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України "Хрест хоробрих".
переглядів: 51
У Рівному прочистили каналізацію на Міцкевича
![](/images/articles/2/small/1739091902.jpg)
У Рівному на вулиці Міцкевича працівники міськШЕУ провели важливі роботи з поточного ремонту та прочистки зливової каналізації.
переглядів: 116
На Рівненщині оновлять схему дорожнього руху та встановлять відеоспостереження
![](/images/articles/2/small/1739087825.jpg)
У Гощанській громаді на Рівненщині планують серйозні зміни, спрямовані на підвищення безпеки мешканців.
переглядів: 137
У Вараші лікують суглоби сучасним методом: деталі
![](/images/articles/2/small/1739087635.jpg)
У Вараській багатопрофільній лікарні почали використовувати артроскопію – інноваційний метод лікування захворювань суглобів, який дозволяє ефективно та безболісно повертати здоров'я суглобам.
переглядів: 117