29.12.2015, 18:40

Весільний салон року - "Dolloris": неперевершена розкіш суконь

Компанія "Dolloris" вже понад десять років дарує нареченим неповторні елегантні весільні сукні, втілюючи в реальність мрію кожної жінки.
Світовий бренд "Dolloris wedding fashion" представлений у 8 країнах світу.

Весільний салон "Dolloris" – ексклюзивний представник неповторних суконь для наречених у Рівному. Дизайнери бренду не стомлюються творити вишукані елегантні модні силуети весільного та вечірнього вбрання, дивуючи світ моди новими ідеями та образами. Відтак у салоні постійно з’являються нові колекції, що відповідають актуальним тенденціям сезону, а також стильні весільні аксесуари – капелюшки, болеро, накидки, рукавички, сумочки, діадеми.

У фірмового бутика "Dolloris" не одна відзнака та нагорода. Компанія перемогла у конкурсі "Ukrainian wedding awards" у номінації "Всеукраїнський рейтинг якості та інновацій весільного сервісу" та у конкурсі "Angel Fest". Також салон визнаний "Найкращим у місті" та "Рекомендованим" весільними порталами vidima.com.ua. Тож справедливо, що й цьогоріч Видавничий дім "ОГО" нагороджує "Dolloris" статусом "Весільний салон року"!

Саме у бутику "Dolloris" наречені та випускниці мають унікальну можливість не тільки першими побачити та приміряти весільні, вечірні та коктейльні сукні нових колекцій, а й придбати їх за цінами виробника. 
Неперевершена розкіш цих нарядів підкорить будь-яке серце, не залишивши байдужою жодну наречену. А приємний та компетентний персонал допоможе у створенні неперевершеного образу до найбільш незабутнього й неповторного свята – вашого весілля!

Адреса весільного салону "Dolloris" у Рівному:
вул. Соборна, 94,
галерея "Прем’єр", 3 поверх
Щасливе Рівне