04.01.2016, 16:30

На Рівненщині аварійність на дорогах збільшилась у 6,5 раза

Працівники поліції Рівненщини, які здійснюють нагляд за безпекою дорожнього руху, звертають увагу громадян на суттєве збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкість їх наслідків на території області та загалом по Україні.
З 27 по 29 грудня 2015 року на території держави зареєстровано 340 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими, в результаті яких 47 осіб загинуло та 418 – отримали травми різного ступеню важкості.

Протягом вказаного періоду у порівнянні з минулим роком на території Рівненщини спостерігається ріст аварійності у 6, 5 раза.

На Рівнещині вкрали зламаний автомобіль

Варто зауважити, що у перший день 2016 року на Рівненщині в результаті дорожньо-транспортних пригод троє людей загинуло.

Враховуючи вищевикладене, працівники поліції звертаються до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та
обережними. При русі в умовах недостатньої видимості вмикайте ближнє
світло фар, дотримуйтесь безпечної дистанції, а також не перевищуйте швидкість.

Окрім того, поліція рекомендує водіям під час погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок. Не забувати використовувати засоби індивідуального захисту, а також дотримуватися швидкісного режиму руху та вимог дорожніх знаків.

Також поліція звертається до пішоходів. Переходьте дорогу лише у встановлених місцях. Будьте особливо уважними та обережними у вечірню та нічну пору доби. Не з’являйтеся раптово на проїжджій частині дороги. По можливост, виділіть себе світловідбивними елементами!
Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net