06.01.2016, 14:20

У міському Меморіалі Шморгуна-2016 візьме участь двадцять клубів

Бажання взяти участь у зимовому турнірі з футболу Меморіал Шморгуна-2016 уже виявили 20 команд. Вони будуть розбиті на дві підгрупи по десять команд, які зіграють на майданчиках у парку Шевченка та біля стадіону «Авангард».
На нараді представників команд, яка пройшла 5 січня, були визначені персональні склади двох груп.

Так, на запасному полі стадіону «Авангард» змагатимуться ДЮСШ «Верес», ФК «Садове», «Калина» (Бугрин), «Волинь-юнаки» (Луцьк), «Калина» (Городок), «Рівес» (Верхівськ), «Крокус», «Імпульс» (Дубно), ФК «Малинськ», «Сатурн» (Дядьковичі).

У групі «Парк», ігри якої прийматиме майданчик парку імені Шевченка, зіграють ФК «Забороль», «Імперія», ФК «Тинне», «Ветеран» (Тинне), «Продторгобладнання», АМАКО (Симонів), ФК «Горбаків», «Горинь» (Кустин), «Понеділок» та ФК «Курозвани».

Відзначимо, що змагання, організовані Рівненською міською федерацією футболу (РМФФ), будуть проводитися з метою якісної підготовки футболістів до участі у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях з футболу та вшанування пам’яті футбольного тренера Володимира Андрійовича Шморгуна.

Команди-учасниці розподілені на дві групи згідно спортивно-територіального принципу. До фінальної частини змагань, яка проходить за кубковою системою, виходять по 8 кращих команд з кожної групи.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Зимовий Меморіал Шморгуна з футболу стартує 16 січня

ФК «Малинськ» став переможцем міського Меморіалу Шморгуна

Нагадаємо, що переможцем Меморіалу Шморгуна-2015 став ФК «Малинськ», який обіграв у фіналі ФК «Садове» з рахунком 1:0. Третьою стала команд з Оржева – ОДЕК у «малому фіналі» виявився сильнішим за юніорів луцької «Волині», перегравши їх з результатом 2:0.


Щасливе Рівне