07.01.2016, 19:00

Як зробити різдвяний вінок своїми руками [Фото+Відео]

От-от усі дочекаються улюбленого Нового року, а тому саме час подумати і про святкові декорації. OGO.ua пропонує кілька цікавих ідей для виготовлення рідздвяних віночків власноруч.
Різдвяний або новорічний віночок на двері - одна з головних окрас будинку на зимові свята. Купувати такий віночок не обов'язково тай у теперішній час трохи дорого.

Як приклад, подібний віночок у Рівному коштуватиме вам від 130 грн - це якщо купувати у когось "на дому", а ціна такого віночка в магазині коштуватиме всі 200 грн, ато й вище. Саме тому ми пропонуємо виготовити такі декорації власноруч і водночас гарно провести час.Різдвяні віночки можуть бути найрізноманітніші. Тут, як кажуть, є де розгулятися вашій фантазії. Досить оригінально дивляться віночки з ялинових гілочок та шишок.

Є й такі, які виготовляються з новорічних іграшок, винних пробок, гілочок тощо.Улюблений віночок для дітей - цукерковий.

Ну а найчастіше господині виготовляють різдвяні віночки з новорічного "дощику" та ялинкових іграшок.Саме такий віночок ми пропонуємо виготовити, скориставшись цікавим та доступним відео:Гарних свят!

Статті до теми:

Рівненських дітей знову безкоштовно вчитимуть виготовляти сніговиків

Ялинкові прикраси своїми руками: Топ-8 оригінальних ідей

Що одягнути на Новий рік 2016: поради рівнянкам
Щасливе Рівне