31.01.2016, 11:00

Президент у Володимирці відкрив лікарню (+ФОТО)

Глава держави взяв участь в урочистій церемонії відкриття лікувального корпусу медичної установи після реконструкції у Володимирці.
Петро Порошенко зазначив, що оновлена лікарня відповідає вимогам сучасного закладу.

- Ми пишаємося цим, що у нас є такий заклад. Відтепер все залежить від роботи персоналу, який в Україні завжди був найкваліфікованіший, найкращий», – заявив Президент.

Для зустрічі Президента у Рівному організували натовп з прапорцями

Глава держави підкреслив, що оновлення та переоснащення корпусу стало можливим завдяки реформі децентралізації, адже громада нині має не лише більше надходжень до свого бюджету, а й самостійно вирішує, куди їх спрямувати.



За словами Президента, завдяки реформам поступово поліпшується матеріальне забезпечення різних галузей життєдіяльності держави, запроваджуються прозорі механізми закупівель, громада може контролювати витрати завдяки відкритості процесів, що запобігає корупції.

Без допуску до "тіла": Порошенка зустрічали за застарілим протоколом

По завершенні церемонії та символічного перерізання стрічки головний лікар Іван Караїмчук показав Президенту відреставрований корпус, зокрема, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, хірургічне відділення та операційний блок.



«Володимирецька центральна районна лікарня» забезпечує вторинною медичною допомогою 64 тисячі жителів району, з них близько 20 тис. дітей. Район має один з найвищих рівнів народжуваності. Реконструкція поліклінічного корпусу лікарні під лікувальний корпус дозволила створити хірургічне відділення на 19 ліжок з операційним блоком, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, приймальне відділення та консультативно-діагностичну поліклініку на 250 відвідувань. Загалом вартість робіт з реконструкції поліклініки склала 35,2 млн гривень, з яких у 2015 році з держбюджету було виділено 25,7 млн гривень. З них 11,6 млн гривень було витрачено на закупівлю сучасного медичного обладнання.
Щасливе Рівне