01.02.2016, 17:40

У Кубку України рівненське «Сузір'я» вдома поступилося київському «Динамо» [+Фото]

У суботу, 30 січня, у Рівному відбувся перший поєдинок 1/4 Кубку України з баскетболу серед жіночих команд. У цій зустрічі «Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП» з Рівного в упертій боротьбі програло чемпіонам - столичному «Динамо».
Гості з перших хвилин матчу повели у рахунку, хоча відрив зберігався мінімальний. Перші дві чверті програли у вісім очок. По перерві - у третій чверті – господарі майже наздогнали наздогнати «Динамо», перевага київських баскетболісток вимірювалася лише двома очками, але на більше рівненчанок не вистачило.

Киянки відновили свою перевагу і виграли перший чвертьфінал Кубка України з загальним рахунком 91:74 (18:10, 19:19, 22:20, 32:25). У складі «Сузір’я» очки заробляли: Дарина Степанюк - 25 очок, Світлана Боярчук - 22, Наталя Смалюк - 11, Олена Бойко - 7, Олена Бондар і Вікторія Коваль - по 3, Тетяна Гаврильчик - 2, Вікторія Ковалевська - 1.

«Головний фактор сьогоднішньої поразки - це психологія. Як би ми не старалися і не хотіли, але боязнь торгової марки «Динамо» (Київ) зіграла свою роль. Я не кажу, що наші сьогоднішні суперниці слабкі, але таку команду вдома потрібно перемагати. Сьогодні по грі було і відставання до мінус 20 і наздоганяли впритул. Такі ривки свідчать про те, що можно не просто грати, а перемагати. Дівчата ж просто не справилися з своїми емоціями і не змогли повірити у власні сили», - прокоментував гру Валерій Жартун, головний тренер рівненської команди.

Наступні два поєдинки «Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП» проведе на виїзді. Попередньо, 12 лютого рівненчанки зіграють гру в чемпіонаті проти динамівок, а на 13 число запланований другий матч 1/4 Кубку України проти того ж таки «Динамо».

Відзначимо, що перед грою з киянками рівненське «Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП» у черговому поєдинку чемпіонату України 29 січня перемогло дніпропетровський ДВУФК - 73:51 (20:12, 19:14, 16:16, 18:9). Очкові здобутки рівненчанок: Дарина Степанюк - 32 очки, Олена Бондар - 11 + 12 підбирань, Вікторія Ковалевська - 9, Світлана Боярчук - 8, Олена Бойко і Тетяна Гаврильчик - по 5, Вікторія Коваль - 3.