03.02.2016, 11:15

Голова Рівненської облради змінив керівника інституту післядипломної педагогічної освіти

Володимир Ковальчук

Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук підписав розпорядження про звільнення із займаної посади виконуючого обов’язки ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрія Лавренчука.
За словами Володимира Ковальчука, неодноразові публікації у засобах масової інформації щодо корупції в інституті дали поштовх для детального вивчення діяльності закладу. Службова перевірка встановила порушення чинного законодавства ще на етапі призначення Андрія Лавренчука на посаду виконуючого обов’язки ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У 2013 році його призначили на посаду, аби налагодити роботу інституту в термін до проведення виборів ректора науково-педагогічним колективом.

Досьє: Андрій Лавренчук


Однак за понад два роки, які Андрій Лавренчук керував закладом, він так і не організував виборів. До слова, контракт з ним, який, до того ж, був укладений з порушеннями, закінчився 17 липня 2015 року та не був продовжений. Більше того, Андрій Лавренчук перебуваючи на посаді отримував ректорську заробітну платню.

Українські підприємства почали експорт молока в Китай: чи є серед них рівненські

- Я прийняв рішення відсторонити його від займаної посади та протягом короткого терміну провести вибори ректора, як того вимагає Закон України «Про вищу освіту». Аби це сталося прозоро та демократично, на посаду виконуючого обов’язками керівника закладу призначено людину не з Рівного і яка не зможе впливати на рішення колективу. Це фахівець в освітній галузі – кандидат технічних наук Дмитро Симак, який до цього працював у Національному університеті «Львівська політехніка», - зазначив Володимир Ковальчук.Державна таємниця "дешевшає": керівництву Рівного хочуть зменшити надбавки за неї

Водночас голова облради зауважив, що громадянам, які й справді зіткнулися з корупцією в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, як про це повідомлялося у низці ЗМІ, варто звертатися у правоохоронні органи.

- Подібними справами повинні займатися правоохоронні органи,
- підсумував Володимир Ковальчук.

Щасливе Рівне